نشریه الکترونیکی ائل اوبا

و من آیاته خلق السّموات و الأرض و اختلاف ألسنتکم و ألوانکم إنّ فی ذلک لآیات للعالِمین

با این روغن موهای زائد را از ریشه خشک کنید


لینک مطلب : http://eloba.ir/?p=8287

می توانید از این روغن برای جلوگیری از رشد موهای زائد استفاده کنید. روشی را برای شما توضیح داده ایم که به شما کمک می کند با موم، موچین و تیغ خداحافظی کنید.

مو می تواند در هر نقطه از بدن رشد کند. فرمول تک ماده ای که مو را از ریشه از بین می برد. بنابراین، روش حذف موهای زائد چیست؟

فواید روغن تخم مورچه چیست؟

با روغن تخم مورچه که حتی ملکه ها هم از آن استفاده می کنند، می توانید بدون درد از شر موهای زائد خلاص شوید.

تخم مورچه که در صورت استفاده صحیح رشد مو را کاهش می دهد، همچنین به عنوان روغن حیوانی جای خود را در بین روال های مراقبت از زنان می گیرد. تخم مورچه ها که خاصیت مرطوب کنندگی پوست را دارند علاوه بر خشک کردن موها به دلایل مختلف مانند اپیلاسیون از تیره شدن پوست نیز جلوگیری می کنند. همچنین می توانید مشکلات تیره شدن زیر بغل، آرنج یا سایر نواحی پوست را با روغن تخم مرغ مورچه حل کنید.

چگونه روغن تخم مورچه را بمالیم؟

ناحیه ای که روغن تخم مورچه را در آن قرار می دهید را کاملا تمیز کنید.

سپس بعد از پاکسازی ناحیه با روشی که موها را از ریشه جدا می کند، نیم ساعت صبر کنید تا حساسیت روی پوست شما برطرف شود. اگر پوست شما خیلی حساس نیست، می توانید این مدت را کوتاه کنید.

ناحیه تمیز شده از مو را با روغن تخم مورچه ماساژ دهید.

روغن تخم مورچه ای را که با ماساژ دادن آن با حرکات دایره ای به مدت 10 دقیقه استفاده می کنید باعث می شود موها کم شده، دیرتر رشد کنند و به مرور زمان کاملاً از بین بروند.

اگر به طور مرتب از این روش استفاده کنید، بعد از مدتی متوجه خواهید شد که موهای شما مانند لیزر اپیلاسیون رشد نمی کند. با استفاده منظم متوجه خواهید شد که موهای ناحیه نازک تر و ضعیف تر می شوند. با این روش که هم طبیعی و هم بسیار کاربردی است موهای شما از ریشه خشک می شود.